Dárková krabice na 6 lahví

Kód: 1830
16 Kč 19,36 Kč včetně DPH
Expedujeme do 2 dnů
Můžeme doručit do:
14.12.2023

Dárková krabice na 6 lahví o objemu 225ml 

Stylová a výborně řešená dárková krabice na 6 lahví vína přírodní barvy (vlnitá kraftová lepenka). Vyřeší pevné, efektní a levné dárkové balení. Výhodou je snadné složení produktu a perfektní fixace lahve.

Budete mít zájem o dárkovou krabici s logem Vašeho vinařstvípřípadně jiným motivem? Na odkaze zde najdete více informací o potisku a také kontakt, který můžete využít v případě zájmu o nezávaznou nabídku potisku.

Prohlédnout si můžete i další produkty z naší nabídky kartonových obalů (nejen) pro vinaře. 

Nevybrali jste si ze standardní nabídky? Prozkoumejte sekci zakázková výroba krabic a my vám pomůžeme najít optimální řešení a následně připravíme cenovou nabídku k posouzení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárkový box je vyroben z materiálu s dostatečnou gramáží, která krabici propůjčuje dostatečnou pevnost a tedy i ochranu pro lahve s vínem. Obaly pro vinaře děláme podle nových, moderních, stylových vzorů, aby bylo zajištěno, že vína líbivý obal a budou poskytovat reprezentativní vzhled výrobků.

Dárkové boxy na lahve s vínem jsou dodávány v plochém stavu. Před použitím je tedy nutné dárkový box složit, což je otázkou několika vteřin díky nabigovaným ohybům. Box na víno je možné objednávat už od jednoho kusu.

Do našeho sortimentu obalů pro vinaře spadají vinařské krabice na přepravu lahví a odnosky na víno, které jsou oblíbeným druhem dárkového balení. Vinařské krabice jsou standartně na 6 lahví - naležato. Krabice mají prodloužené klopy, které zajišťují ochranu proti rozbití - proklad mezi lahvemi vína - vedle sebe. Krabice na lahve s vínem jsou vyrobeny z pevnější 3VVL, tak aby byla zajištěna dostatečná ochrana během přepravy. Vzhledem k tomu, že lahve jsou ve dvou vrstvách po třech kusech (3+3), je nutné proložit ještě vrstvy mezi sebou - k tomuto účelu slouží proložka do vinařských krabic UNI. Vybrat je možné ze 3 základních druhů dle velikosti lahví a 4 typů krabic celkem (včetně krabic na oblíbené lahve typu Bordo EX). Odnosky na víno je možné vybrat ze dvou velikostí - odnoska na jednu lahve, odnoska na dvě lahve - ve dvou barevných provedeních lícové strany - bílá nebo hnědá. Doplnili jsme také dárková balení na 2 a 3 lahve vína. Odnosky i vinařské krabice je možné individualizovat vlastním potiskem - např. logem vinařství, jsou plně recyklovatelné. Doba dodání je v případě skladových položek 2 dny, jinak přibližně 14 dnů. Sortiment obalů pro vinaře budeme postupně rozšiřovat.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.