Odnoska na 1 lahev vína 0,75l - hnědo/hnědá

Kód: 1143
8,90 Kč 10,77 Kč včetně DPH
Expedujeme do 2 dnů
Můžeme doručit do:
14.12.2023

Odnoska na jednu lahev vína 0,75l 

Odnoska s vysokým okénkem, aby byla zajištěna viditelnost etikety vinařství/vinaře. Odnoska je opatřena uchem pro snadné přenášení.

Varianta hnědo/hnědá.

Použitelná výška - maximální výška lahve 350 mm.

Celková výška 390 mm.

Šířka/hloubka = stejný rozměr - vnitřní 80mm, vnější 82mm.

Odnoska se snadno skládá díky automatickému dnu. Spolehlivě udrží lahev s vínem o objemu 0,75l. Hodí se pro všechny běžné typy lahví na víno včetně nejpoužívanějších Bordo EX lahví.

Budete mít zájem o krabici s logem Vašeho vinařství, případně jiným motivem? Na odkaze zde najdete více informací o potisku a také kontakt, který můžete využít v případě zájmu o nezávaznou nabídku potisku.

Prohlédnout si můžete i další produkty z naší nabídky kartonových obalů (nejen) pro vinaře. 

Nevybrali jste si ze standardní nabídky? Prozkoumejte sekci zakázková výroba krabic a my vám pomůžeme najít optimální řešení a následně připravíme cenovou nabídku k posouzení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odnoska je vyrobena z E vlny s dostatečnou gramáží, která odnosce propůjčuje dostatečnou pevnost a tedy i ochranu pro lahev s vínem. Obaly pro vinaře děláme podle nových, moderních, stylových vzorů, aby bylo zajištěno, že vína líbivý obal a budou poskytovat reprezentativní vzhled výrobků.

Odnosky na víno jsou dodávány v plochém stavu - viz. foto. Před použitím je tedy nutné odnosku složit, což díky automatickému dnu a nabigovaným ohybům jde snadno. Baleny jsou po 25 ks.

Do našeho sortimentu obalů pro vinaře spadají vinařské krabice na přepravu lahví a odnosky na víno, které jsou oblíbeným druhem dárkového balení. Vinařské krabice jsou standartně na 6 lahví - naležato. Krabice mají prodloužené klopy, které zajišťují ochranu proti rozbití - proklad mezi lahvemi vína - vedle sebe. Krabice na lahve s vínem jsou vyrobeny z pevnější 3VVL, tak aby byla zajištěna dostatečná ochrana během přepravy. Vzhledem k tomu, že lahve jsou ve dvou vrstvách po třech kusech (3+3), je nutné proložit ještě vrstvy mezi sebou - k tomuto účelu slouží proložka do vinařských krabic UNI. Vybrat je možné ze 3 základních druhů dle velikosti lahví a 4 typů krabic celkem (včetně krabic na oblíbené lahve typu Bordo EX). Odnosky na víno je možné vybrat ze dvou velikostí - odnoska na jednu lahve, odnoska na dvě lahve - ve dvou barevných provedeních lícové strany - bílá nebo hnědá. Doplnili jsme také dárková balení na 2 a 3 lahve vína. Odnosky i vinařské krabice je možné individualizovat vlastním potiskem - např. logem vinařství, jsou plně recyklovatelné. Doba dodání je v případě skladových položek 2 dny, jinak přibližně 14 dnů. Sortiment obalů pro vinaře budeme postupně rozšiřovat.

Nejpoužívanější rozměry běžných 3VVL krabic i pevnějších krabic z 5VVL. Krabice jsou typické nízkou cenou, ale současně velmi dobrou kvalitou a pevností. Pohodlně se používají pro balení a přepravu různých výrobků, jako jsou potraviny, elektronika, léky, kosmetika a další zboží.

Drtivá většina krabic je dostupná skladem v dostatečném množství. Při větších odběrech nabízíme zvýhodněné podmínky - více zde.

Kartonové krabice od CARTONY.CZ je možné snadno potisknout metodou sítotisku. Tu zajištujeme v rámci naší chráněné dílny prostřednictvím našich šikovných kolegů z řad ZTP pracovníků. Ti se také přímo podílí na vyřizování objednávek, tj. balení krabic a dalších obalových materiálů a odesílání k zákazníkům.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.