Rychlá objednávka po telefonu - 704 284 406 nebo emailem info@cartony.cz

Aktuality 28.3. - přepravní obálky nově na e-shopu

Do nabídky jsme nově zařadili přepravní obálky. Ty se v dnešní době stávají stále populárnější. Jejich výhodou je pohodlné a rychlé používání. Není nutno je skládat tak jako klasické krabice. Není nutné nikde nic přelepovat, protože jsou vyrobeny s lepicím proužkem. Při skladování zaberou minimum místa. jejich obsah je chráněn - není možné je otevřít bez viditelného poškození obalu. Díky tomu se často stávají alternativou pro klasické krabice pro zboží všude tam, kde klasická kartonová krabice není nezbytně nutná. V neposlední řadě jsou také levnějším typem obalu. A stejně jako krabice i obálky dokážeme potisknout.

v naší nabídce nově najdete:

  • klasické foliové obálky. Ty jsou vyrobeny z pevné folie. Ta je z vnitřní strany černá, z venkovní strany bílá. Obálky jsou neprůhledné. Hodí se pro přepravu oblečení, ale i věcí s pevným obalem, kde nehrozí, případně není potřeba nějaká zvýšená ochrana. Najdete je u nás v různých velikostech v baleních vždy po 1000 ks.
  • bublinkové folie ve dvou barvách - bílá a hnědá. Jsou vyrobeny z bublinkové folie na vnitřní straně, která chrání obsah - zásilku - vzduchovým polštářem. Vnější strana je papírová. Balení je po 200 ks.
  • kartonové obálky. Jsou novinkou, poskytují nejlepší ochranu přepravovaných zásilek. Jsou vyrobeny z pevné 3VVL lepenky. Dají se použít jak v plochém stavu, tak i zmáčknout a vytvořit tím až 70 mm vysoký (myšleno tlustý) obal.

Tento typ obalů může být skvělým řešení pro všechny prodejce, e-shopy a výrobce oblečení a jiného textilu. Jejich využití se ale meze nekladou, najde se jistě mnoho dalších produktů pro které právě přepravní obálky mohou být skvělým, dostatečným, rychlým a levným obalem.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.