DOPRAVA A PLATBY

Ceny za dopravu

Doprava při nákupu na eshopu:

- do 4 000 Kč bez DPH (4 840 Kč s DPH) je zpoplatněna jednotnou částkou 120 Kč bez DPH (145,20 Kč s DPH) - tzn. je jedno o kolik balíků se jedná, vždy se platí pouze jedna přeprava, tj. 120 Kč bez DPH (145,20 Kč s DPH).

- nad 4 000 Kč bez DPH (4 840 Kč s DPH) je doprava ZDARMA

Volba přepravce je primárně na nás - po posouzení vhodnosti daného typu přepravy pro přepravované zboží (hmotnost, rozměry, tvar, druh materiálu, množství).

Zásilky přepravujeme přes kurýry nejčastěji vlastní přepravou - kurýrem. Pro některé menší přepravy využíváme dopravce PPL, WeDo (hlavně pro balíky nepravidelného tvaru), Toptrans (některé paletové zásilky).

Možný je také bezplatný osobní odběr v Břeclavi, ulice Lanžhotská 3448/2.

Doprava při výrobě zakázkových krabic je individuální. 

 

Platby

Platba převodem - ZDARMA

On-line platba karou - ZDARMA

Apple Pay - ZDARMA

Dobírka +25 Kč bez DPH (30,25 Kč s DPH)

U zakázkových výrob - např. potisk krabic nebo výroba rozměru na zakázku požadujeme platbu předeme formou zálohové faktury.

 

Doby dodání

Naším cílem je, aby bylo zboží doručeno v co nejkratším čase od objednání. Proto všechny aktivity na naší straně směřují právě k rychlému vyřízení objednávky. Všechny položky na eshopu se snažíme držet v dostatečném množství na skladě. Vzhledem ke skladovým zásobám se snažíme předcházet tomu, aby se některé z položek vyprodaly.

Statisticky víme, že více než 80% objednávek realizovaných do 13h vyřídíme s dodáním na druhý den od objednání, právě díky dostatečným skladovým zásobám. 15% objednávek dodáme do 2 dnů od objednání a pouze ve zbylých cca 5% případů je termín dodání delší.

Ač se to nestává často, může dojít k situaci, kdy se u skladové položky nárazově - náhle vyprodá celé skladové množství. Pokud taková situace nastane a týká se zboží, které jste objednali, budeme Vás kontaktovat a možností je počkat na dodání, vybrat akceptovatelnou náhradu nebo stornovat objednávku.

U zakázkových výrob - požadavku na konkrétní přesné rozměry krabic, je termín dodání přibližně 2-3 týdny.

Do zakázkových výrob momentálně spadají i krabice pro vinaře - krabice na víno. U těch položek sortimentu obalů pro vinaře, kterých se to týká, je uvedeno "expedujeme do 14 dnů". Ostatní - odnosky na lahve, dárkové krabice na víno, je dostupnost dle popisku stavu skladu. U těch je dodací doba zpravidla stejná jako u jiných zakázkových výrob krabic. Pokud se rozhodnete nechat krabice, přebaly, kartonové, případně bublinkové obálky potisknout, je termín dodání do 14 dnů, přičemž běžně stíháme do týdne.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.