Rychlá objednávka po telefonu - 704 284 406 nebo emailem info@cartony.cz

O nás

CARTONY.CZ - výroba kartonových obalů pro vinaře a potisk skleniček na víno

CARTONY.CZ - výroba kartonových obalů pro vinaře a potisk skleniček na víno

 

Společnost CARTONY.cz jsme založili před 2 lety s jednoduchým, avšak ambiciózním záměrem - dodávat kvalitní výrobky a poskytovat prvotřídní servis pro naše zákazníky. Od svého založení jsme cítili chuť a závazek k poskytování služeb, které přesahují očekávání.

 

Začali jsme jako malý obchod, který nabízel širokou škálu produktů pro menší podnikatele. Naše první kroky byly spojeny s prodejem výrobků pocházejících od různých dodavatelů, ale brzy jsme si uvědomili, že skutečným klíčem k úspěchu je kontrola procesu od počátku až do konce. Rok 2023 pro nás byl průlomový. Investovali jsme do vlastních výsekových strojů, což nám umožnilo začít vyrábět krabice přesně podle požadavků našich zákazníků. Tímto jsme si vzali zodpovědnost za každý krok výrobního procesu a zajistili tak nejvyšší standardy kvality a spolehlivosti našich produktů. Pořídili jsme také flexotisk, která umožňuje dosahovat nízkých cen za potisk větších objemů, lepičku krabic, 3 tampotiskové stroje, páskovačky a spoustu dalších věcí.

 

 

Současně jsme se přesunuli na novou adresu v Břeclavi na Lanžhotské 3448/2, kde nyní sídlíme i vyrábíme. S celkovou plochou cca 400 m2 máme dostatek prostoru pro všechny stroje i mateirál.

 

 

Nové posily Klárka a Verča přebraly klíčové úlohy ve firmě - péči o zákazníky a obchod. Jak holky říkají: "Staráme se o všechny objednávky, zákazníky a hladký průběh výroby. Je to pro nás vlastně takové dítě, které si pipláme s veškerou láskou a hlavně pokorou." V naší výrobě pak pracuje 14 šikovných kolegů, kteří zajišťují obsluhu strojů a dohlíží na to, aby výroba probíhala ku spokojenosti zákazníků.

 

 

Na trhu jsme teprve krátce - necelé dva roky - cestu si k nám našly desítky místních vinařů, kterým kromě kartonových obalů a skleniček poskytujeme také férové jednání a skvělý servis.

 

 

Věříme, že naše snaha pro výrobu kvalitních produktů a skvělý servis se odráží ve všem, co děláme, a jsme vděční za důvěru a podporu našich zákazníků. Dnes jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout našim odběratelům z řad vinařů širokou škálu zakázkových výrobků, včetně krabic na víno s potiskem s potiskem a sklenic s potiskem, které nám dodávají české a slovenské sklárny. Děkujeme vám za zájem o naši společnost a těšíme se na spolupráci s vámi!

 

Zajímá Vás jak jak probíhá výroba a potisk krabic a potisk skleniček?

Výroba a potisk krabic - odkaz   ///   Potisk vinařských skleniček

 

Některá hodnocení našich zákazníků

 

      

Jak probíhá potisk vinařských skleniček?

Skleničky nakupujeme od osvědčených dodavatelů. Vybíráme takové, které jsou vyrobeny v Česku nebo na Slovensku. Vybírat je možné ze 17 typů, včetně velmi oblíbených Sandra, OIV nebo Strix. Možností je také dodat si skleničky vlastní a ty si u nás nechat potisknout.

 

Skleničky potiskujeme tampotiskem. Jde o jednoduchou metodu, kdy se sklenička umístní do vytvarovaného "lůžka", na klišé se v barevníku nanese tisková barva a motiv se přenese pomocí pružného silikonového tamponu na povrch skleničky. Stroj je poháněn kombinací vzduchu a elektřiny a běží v poloautomatickém režimu, kdy tisk probíhá pomocí stroje a manipulace se skleničkami je zajištěna manuálně. 

 

Po tisku je nutné nechat barvu vyschnout. To trvá přibližně od několika desítek minut až po pár hodin. V závislosti na druhu barvy, ale také na okolní teplotě vlhkosti a dalších parametrech.

 

Skleničky se nechají „zapéct“ pro delší trvanlivost barvy na skleničkách (také proto, aby barva držela i při mytí v myčce) následně naskládají zpět do krabice a jsou připraveny na dodání k zákazníkovi.  

 

 

Máte zájem o potisk skleniček? Zajímá Vás kolik to stojí?

 

Potisk není nijak nákladný. Je otázkou několika korun na kus. Kontaktujte nás, cenu Vám rádi spočítáme v závislosti na množství a dalších parametrech. Příprava tisku je za poplatek 400 Kč bez DPH a zahrnuje nejen práci, ale i veškerý potřebný materiál (klišé, tampon, barvu).

Před zahájením tisku je nutné dodat logo v křivkách (ideálně v PDF), upřesnit kam má být logo natištěno a jak má být velké. Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu, je vždy nutná platba předem.

V případě, že budete mít jakékoliv otázky k potisku sklenic, neváhejte se na nás obrátit na tel. 604 528 832 anebo zašlete e-mail na obchod@cartony.cz, rádi s vámi vše probereme a najdeme nejvhodnější řešení. 

Zajímá Vás jak se krabice vyrábí a potiskují?

Výroba a potisk krabic - odkaz  

Chcete se o nás dozvědět více?

O nás - CARTONY.cz

Jak probíhá výroba krabic pro vinaře?

 

Materiál na výrobu kartonů nakupujeme přímo od dodavatele, který jej vyrábí, díky tomu jsme schopni dostat se na rozumné ceny. Přičemž platí, že čím větší (jednorázový) odběr, tím lepší cena. Materiál se prodává na m2. My jej nakupujeme v přířezech - tabulích - dle velikosti vysekávaných krabic, aby odpadový materiál - tedy to co zbyde po výseku - byl co nejmenší. Šetříme tím přírodu i náklady.

 

 

Prvním krokem je potisk přířezů. Ten předchází výseku krabice z kartonových desek. U zakázek od stovek kusů je nejvhodnější metodou potisku Flexotisk. Je to jednoduchá metoda tisku, která funguje podobně jako razítko. Na válec se vycentruje a upevní tiskový štoček pomocí oboustranné lepicí pásky. Na ten se pomocí válců průběžně nanáší tisková barva. Tisk samotný probíhá průjezdem kartonové desky mezi válci stroje. Většina krabic na trhu se potiskuje právě metodou Flexotisku díky tomu, že při větších objemech jsou náklady na potisk nízké.

 

 

Potisknuté kartonové desky pokračují na výsek. Opět je třeba vycentrovat kartonovou desku na výsekovou formu. Ta obsahuje nože a bigovací (ohybové) linky.  Kartonová deska se umístí na formu a nechá se projet výsekovým strojem - mezi dvěma válci se protlačí kartonová deska do výsekové formy a na druhé straně stroje pracovník oddělí vyseknutou krabici od zbytku (odpadový materiál).

 

 

Po výseku následuje lepení. Krabice lepíme v menších objemech ručně, u větších množství dáváme přednost lepičce. Ta funguje na jednoduchém principu, kdy se krabice protáhne strojem, lepidlo se nanese na místa, která mají být slepena a krabice se zatíží do doby než zaschnou. Manuální lepení probíhá zpravidla pistolí na lepidlo, kdy po přilnutí následuje opět zatížení a schnutí.

 

 

V okamžiku, kdy je lepidlo zaschlé, můžeme přistoupit k dalšími kroku a tím je páskování. Krabice se dají do stohu, zpravidla po 25 kusech a přepáskují se, aby vznikl kompaktní balík, se kterým se dobře manipuluje. Krabice se dál skládají na paletu (zpravidla 800-1200 ks), kterou následně - před manipulací - zafixujeme strečovou folií. K zákazníkovi tak odjíždí krabice, které jsou chráněny proti povětrnostním vlivům během nakládání a vykládání.

 

 

Máte zájem o výrobu krabic s potiskem? Zajímá Vás kolik to stojí?

 

Pro stanovení ceny za výrobu a potisk krabice je třeba znát tyto parametry: materiál - povrchovou úpravu a gramáž, barvu materiálu, množství, typ krabic, případně typ lahví, pro které krabice mají být, motiv potisku (velikost a umístění).

Po schválení cenové nabídky je pak potřeba dodat logo v křivkách (ideálně PDF.). Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu, je vždy nutná platba předem. Pozor - v případě potisku Flexotiskem není součástí ceny přípravy tiskový štoček. Jeho cena se pohybuje od cca 1 000-5 000 Kč. Poplatek za tiskový štoček je jednorázový, budete jej mít na dlouho a využívat jej pak na opakované objednávky, kdy už se platí pouze příprava tisku.

V případě, že budete mít jakékoliv otázky k výrobě a potisku krabic pro vinaře nebo budete potřebovat pomoc při výběru materiálu, neváhejte se na nás obrátit na tel. 604 528 832 anebo zašlete e-mail na obchod@cartony.cz.

Rádi s vámi vše probereme a najdeme nejvhodnější řešení. 

 

Zajímá vás jak se potiskují skleničky? ->  Potisk vinařských skleniček

Chcete se o nás dozvědět více?

O nás - CARTONY.cz

Informace o dopravě a platbách

 

Ceny za dopravu

Doprava u zakázkové výroby

  • Doprava do 30km zdarma naší dodávkou ( 4 paletová místa)
  • Nad 30km je cena dle místa doručení a bude sdělena v rámci cenové nabídky 
  • Možný je také bezplatný osobní odběr v Břeclavi, ulice Lanžhotská 3448/2.
  • Vztahuje se na zakázkovou výrobu krabic na víno, odnosek a dárkových krabic na víno, dále na potisk krabic a sklenic 

Doprava při nákupu na eshopu:

  • do 4 000 Kč bez DPH (4 840 Kč s DPH) je zpoplatněna jednotnou částkou 120 Kč bez DPH (145,20 Kč s DPH) - tzn. je jedno o kolik balíků se jedná, vždy se platí pouze jedna přeprava, tj. 120 Kč bez DPH (145,20 Kč s DPH).
  • nad 4 000 Kč bez DPH (4 840 Kč s DPH) je doprava ZDARMA
  • Nevztahuje se na zakázkovou výrobu krabic na víno, odnosek a dárkových krabic na víno, dále na potisk krabic a sklenic 

Volba přepravce je primárně na nás - po posouzení vhodnosti daného typu přepravy pro přepravované zboží (hmotnost, rozměry, tvar, druh materiálu, množství).

Platby

Platba převodem - ZDARMA

On-line platba kartou - ZDARMA

Apple Pay - ZDARMA

Dobírka +25 Kč bez DPH (30,25 Kč s DPH)

U zakázkových výrob - např. potisk krabic nebo výroba rozměru na zakázku požadujeme platbu předeme formou zálohové faktury.

 

 

 Doby dodání

Zakázková výroba

U nových zakázek je doba dodání 2-3 týdny, při opakovaných zakázkách vyrábíme do 2 týdnů.  

Do zakázkových výrob spadají i  krabice pro vinaře - krabice na víno. U těch položek,  sortimentu obalů pro vinaře, kterých se to týká, je uvedeno "expedujeme do 14 dnů". Ostatní - odnosky na lahve, dárkové krabice na víno, je dostupnost dle popisku stavu skladu. Pokud se rozhodnete nechat krabice potisknout, je termín dodání do 14 dnů, přičemž běžně stíháme do týdne.

 

Ostatní obalové materiály 

Naším cílem je, aby bylo zboží doručeno v co nejkratším čase od objednání. Proto všechny aktivity na naší straně směřují právě k rychlému vyřízení objednávky. Všechny položky na eshopu se snažíme držet v dostatečném množství na skladě. Vzhledem ke skladovým zásobám se snažíme předcházet tomu, aby se některé z položek vyprodaly.

Statisticky víme, že více než 80% objednávek realizovaných do 13 h vyřídíme s dodáním na druhý den od objednání, právě díky dostatečným skladovým zásobám. 15 % objednávek dodáme do 2 dnů od objednání a pouze ve zbylých cca 5 % případů je termín dodání delší.

Ač se to nestává často, může dojít k situaci, kdy se u skladové položky nárazově - náhle vyprodá celé skladové množství. Pokud taková situace nastane a týká se zboží, které jste objednali, budeme Vás kontaktovat a možností je počkat na dodání, vybrat akceptovatelnou náhradu nebo stornovat objednávku.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.