Krabice pro vinaře

Vinařské krabice na 6 lahví jsou vynikajícím řešením pro přepravu a skladování vína. Jsou navrženy tak, aby chránily lahev před otřesy a nárazy, což je zvláště důležité při přepravě vína z místa výroby do prodejního místa nebo až k zákazníkovi.

U nás máme vlastní výrobu vinařských krabic a obalů. To nám dává pružnost a také rychlost a nezávislost na dalších dodavatelích.

Vybírat můžete z mnoha různých druhů materiálů, které se liší svým zpracováním, množstvím vrstev, gramáží i barvou. Kombinací je tedy nespočet a díky tomu dokážeme vyhovět snad všem vinařům.

Disponujeme více než 100 ks výsekových forem pro různé typy krabic od klasických krabice na 6 lahví naležato s proložkou, ale i více druhů krabic pro lahve na stojato, včetně těch se samoskládacím dnem a samoskládací vnitřní proložkou mezi lahvemi. Na všechny typy běžně používaných vinařských lahví máme výsekové formy. 

Víme, že pro vinaře je standardem mít své logo na krabici. To jsme schopni zajistit díky flexotiskovému stroji, který je také součástí naší výroby a hodí se i pro větší náklady v řádech desetitisíců krabic. Ne všichni vinaři jsou však takto velcí. Pro ty nejmenší můžeme potisk provést metodou sítotisku, kde není překážkou vyrobit třeba jen pár desítek kusů.

Nenechte se zmást naší omezenou nabídkou vinařských krabic na eshopu. Kontaktujte nás napřímo. Najdeme nejvhodnější řešení. Zkušená kolegyně Veronika Bezucká ráda pomůže s výběrem vhodného materiálů, typu krabice a zpracuje pro vás nezávaznou cenovou nabídku.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.