Dárkový box na 3 lahve vína 340x250x84

Kód: 3BOXVINO
24,90 Kč 30,13 Kč včetně DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
31.3.2023

Dárkový box na 3 lahve vína (0,75l) - s vysokými okénky, aby byla zajištěna viditelnost etiket vinařství/vinaře. Okénka jsou otevřena dovnitř a tvoří tím ochranu mezi lahvemi proti rozbití.

Varianta bílo/hnědá

Použitelná výška - maximální výška lahve 335 mm

Celková výška - vnější 340 mm

Šířka - vnitřní 240mm, vnější 250mm

Hloubka - vnitřní 80mm, vnější 83mm

Dárkový box na 3 lahve vína je dodáván v rozloženém stavu. Složení z plochého stavu do složené krabice je otázkou pár vteřin.

Spolehlivě udrží 3 lahve s vínem o objemu 0,75l. Díky svým rozměrům se hodí se pro všechny běžné typy lahví na víno. Pokud si nejste jisti, zda se obal bude vyhovovat vašim potřebám, můžete se za námi zastavit pro vzorek, případně objednat už od 1 kusu a nechat si jej doručit prostřednictvím přepravce.

Dárkový box na víno je možné opatřit potiskem - logem vinařství - vinaře - více zde

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárkový box je vyroben z E vlny s dostatečnou gramáží, která odnosce propůjčuje dostatečnou pevnost a tedy i ochranu pro lahve s vínem. Obaly pro vinaře děláme podle nových, moderních, stylových vzorů, aby bylo zajištěno, že vína líbivý obal a budou poskytovat reprezentativní vzhled výrobků.

Dárkové boxy na lahve s vínem jsou dodávány v plochém stavu - viz. foto. Před použitím je tedy nutné dárkový box složit, což je otázkou několika vteřin díky nabigovaným ohybům. Box na víno je možné objednávat už od jednoho kusu.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.