Rychlá objednávka po telefonu - 704 284 406 nebo emailem info@cartony.cz

Informace o dopravě a platbách

 

Ceny za dopravu

Doprava u zakázkové výroby

  • Doprava do 30km zdarma naší dodávkou ( 4 paletová místa)
  • Nad 30km je cena dle místa doručení a bude sdělena v rámci cenové nabídky 
  • Možný je také bezplatný osobní odběr v Břeclavi, ulice Lanžhotská 3448/2.
  • Vztahuje se na zakázkovou výrobu krabic na víno, odnosek a dárkových krabic na víno, dále na potisk krabic a sklenic 

Doprava při nákupu na eshopu:

  • do 4 000 Kč bez DPH (4 840 Kč s DPH) je zpoplatněna jednotnou částkou 120 Kč bez DPH (145,20 Kč s DPH) - tzn. je jedno o kolik balíků se jedná, vždy se platí pouze jedna přeprava, tj. 120 Kč bez DPH (145,20 Kč s DPH).
  • nad 4 000 Kč bez DPH (4 840 Kč s DPH) je doprava ZDARMA
  • Nevztahuje se na zakázkovou výrobu krabic na víno, odnosek a dárkových krabic na víno, dále na potisk krabic a sklenic 

Volba přepravce je primárně na nás - po posouzení vhodnosti daného typu přepravy pro přepravované zboží (hmotnost, rozměry, tvar, druh materiálu, množství).

Platby

Platba převodem - ZDARMA

On-line platba kartou - ZDARMA

Apple Pay - ZDARMA

Dobírka +25 Kč bez DPH (30,25 Kč s DPH)

U zakázkových výrob - např. potisk krabic nebo výroba rozměru na zakázku požadujeme platbu předeme formou zálohové faktury.

 

 

 Doby dodání

Zakázková výroba

U nových zakázek je doba dodání 2-3 týdny, při opakovaných zakázkách vyrábíme do 2 týdnů.  

Do zakázkových výrob spadají i  krabice pro vinaře - krabice na víno. U těch položek,  sortimentu obalů pro vinaře, kterých se to týká, je uvedeno "expedujeme do 14 dnů". Ostatní - odnosky na lahve, dárkové krabice na víno, je dostupnost dle popisku stavu skladu. Pokud se rozhodnete nechat krabice potisknout, je termín dodání do 14 dnů, přičemž běžně stíháme do týdne.

 

Ostatní obalové materiály 

Naším cílem je, aby bylo zboží doručeno v co nejkratším čase od objednání. Proto všechny aktivity na naší straně směřují právě k rychlému vyřízení objednávky. Všechny položky na eshopu se snažíme držet v dostatečném množství na skladě. Vzhledem ke skladovým zásobám se snažíme předcházet tomu, aby se některé z položek vyprodaly.

Statisticky víme, že více než 80% objednávek realizovaných do 13 h vyřídíme s dodáním na druhý den od objednání, právě díky dostatečným skladovým zásobám. 15 % objednávek dodáme do 2 dnů od objednání a pouze ve zbylých cca 5 % případů je termín dodání delší.

Ač se to nestává často, může dojít k situaci, kdy se u skladové položky nárazově - náhle vyprodá celé skladové množství. Pokud taková situace nastane a týká se zboží, které jste objednali, budeme Vás kontaktovat a možností je počkat na dodání, vybrat akceptovatelnou náhradu nebo stornovat objednávku.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.