Rychlá objednávka po telefonu - 704 284 406 nebo emailem info@cartony.cz

Jak probíhá potisk vinařských skleniček?

Skleničky nakupujeme od osvědčených dodavatelů. Vybíráme takové, které jsou vyrobeny v Česku nebo na Slovensku. Vybírat je možné ze 17 typů, včetně velmi oblíbených Sandra, OIV nebo Strix. Možností je také dodat si skleničky vlastní a ty si u nás nechat potisknout.

 

Skleničky potiskujeme tampotiskem. Jde o jednoduchou metodu, kdy se sklenička umístní do vytvarovaného "lůžka", na klišé se v barevníku nanese tisková barva a motiv se přenese pomocí pružného silikonového tamponu na povrch skleničky. Stroj je poháněn kombinací vzduchu a elektřiny a běží v poloautomatickém režimu, kdy tisk probíhá pomocí stroje a manipulace se skleničkami je zajištěna manuálně. 

 

Po tisku je nutné nechat barvu vyschnout. To trvá přibližně od několika desítek minut až po pár hodin. V závislosti na druhu barvy, ale také na okolní teplotě vlhkosti a dalších parametrech.

 

Skleničky se nechají „zapéct“ pro delší trvanlivost barvy na skleničkách (také proto, aby barva držela i při mytí v myčce) následně naskládají zpět do krabice a jsou připraveny na dodání k zákazníkovi.  

 

 

Máte zájem o potisk skleniček? Zajímá Vás kolik to stojí?

 

Potisk není nijak nákladný. Je otázkou několika korun na kus. Kontaktujte nás, cenu Vám rádi spočítáme v závislosti na množství a dalších parametrech. Příprava tisku je za poplatek 400 Kč bez DPH a zahrnuje nejen práci, ale i veškerý potřebný materiál (klišé, tampon, barvu).

Před zahájením tisku je nutné dodat logo v křivkách (ideálně v PDF), upřesnit kam má být logo natištěno a jak má být velké. Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu, je vždy nutná platba předem.

V případě, že budete mít jakékoliv otázky k potisku sklenic, neváhejte se na nás obrátit na tel. 604 528 832 anebo zašlete e-mail na obchod@cartony.cz, rádi s vámi vše probereme a najdeme nejvhodnější řešení. 

Zajímá Vás jak se krabice vyrábí a potiskují?

Výroba a potisk krabic - odkaz  

Chcete se o nás dozvědět více?

O nás - CARTONY.cz

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.