O nás

VÁŠ SPOLEHLIVÝ DODAVATEL KRABIC A OBALOVÝCH MATERIÁLŮ

Jsme břeclavská firma zabývající se prodejem krabic a dalších obalových materiálů. Naším cílem je být spolehlivým partnerem - dodavatelem obalových materiálů. Prioritou je pro nás kvalita a tím i spokojenost našich zákazníků.

Nabízíme široký sortiment krabic v různých velikostech, tvarech a materiálech, které jsou pečlivě vyrobeny tak, aby splňovaly nejvyšší standardy. Naše krabice jsou navrženy s ohledem na pevnost, odolnost a ochranu vašich produktů při přepravě a skladování. Při výrobě krabic nejsme limitováni minimální objednávkou.

Bez ohledu na to, zda podnikáte, hledáte jednorázové nebo dlouhodobé řešení pro své obaly, jsme tu, abychom vám pomohli.

Zakázková výroba krabic

U nás najdete krabice vhodné pro různé účely, jako jsou balení elektroniky, vína, kosmetiky, oblečení, knih, dárkové krabice na dárky pro zákazníky a mnoho dalšího. Nezáleží na tom, zda provozujete malý internetový obchod anebo velkou logistickou společnost, náš rozmanitý sortiment obalových materiálů umožní najít to správné řešení pro vaše potřeby. Pokud si nevyberete z naší nabídky krabic standardizovaných rozměrů, ozvěte se nám s poptávkou na zakázkovou výrobu. 

Výroba - výsek, lepení a potisk krabic

Díky vlastnímu výrobnímu zařízení na výsek, lepení a na tisk krabic dokážeme vyhovět i specifickým požadavkům zakázkových výrob přesných rozměrů, a to jak u krabic 3VVL, tak i krabic z 5VVL materiálu. 

S výběrem vhodného materiálu vám rádi pomůžeme - na výběr máte mezi kraftovým a testlinerovým krycím papírem u vnější vrstvy lepenky, která se používá pro výrobu klopových krabic, výsekových krabic a dalších výrobků z vlnité lepenky.

Pokud si nebudete vědět rady s grafickým designem - logo na krabici vám navrhneme. U tisku nabízíme dvě možnosti - sítotisk a flexotisk.

Vyrábíme lokálně - v Břeclavi. 

Nabízíme možnost zpracování nezávazné objednávky.

Rychlé dodání

Jsme si vědomi důležitosti rychlého a spolehlivého dodání. Proto spolupracujeme s prověřenými dopravními společnostmi, abychom vám zajišťovali rychlé dodání vašich objednávek přímo k vám. Garantujeme expedici do 14 dnů.

Objednávku máte možnost osobně převzít v Břeclavi a do vzdálenosti 30 km vám zboží zdarma odvezeme

Individuální cenové nabídky obalových materiálů

V případě větších pravidelných odběrů krabic, ale i ostatních obalových materiálů, je možné připravit individuální cenové nabídky

Potisk krabic

Všechny krabice v naší nabídce je možné nechat opatřit potiskem vlastním motivem - např. logem firmy a to za výhodných podmínek a to i už od několika málo kusů. Díky tomu se můžete za několik málo korun navíc odlišit od konkurence, zapůsobit na zákazníka pohledným balením, budovat povědomí o značce a značku samotnou.

 Nízké ceny krabic a aktivní přístup

S našimi konkurenceschopnými cenami a aktivním zákaznickým servisem jsme tu, abychom vám usnadnili nákup. Připojte se k naší rozrůstající se rodině spokojených zákazníků a začněte s námi dnes. Prozkoumejte naši širokou nabídku krabic a dalších obalových materiálů na našem eshopu CARTONY.CZ.

Potisk sklenic

V naší nabídce naleznete široký výběr sortimentu z českých skláren - 16 druhů nejoblíbenějších designů skleniček na víno pro různé druhy vína a různé příležitosti. Kvalitně a rychle zpracováváme velké i malé zakázky, navrhujeme zákazníkům jedinečná řešení na míru

Všechny skleničky v naší nabídce je možné nechat opatřit potiskem vlastním motivem - např. logem firmy a to za výhodných podmínek a to i už od několika málo kusů.

Sklenice tiskneme na tampoprintu s možností zapékání tisku pro větší odolnost.

Objednávku máte možnost osobně převzít v Břeclavi a do vzdálenosti 30 km vám zboží zdarma odvezeme. Zboží vám expedujeme do 14 dnů.

Pokud máte jakékoliv dotazy nebo potřebujete poradit s výběrem, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás.

Děkujeme, že jste si vybrali CARTONY.CZ

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.