Rychlá objednávka po telefonu - 704 284 406 nebo emailem info@cartony.cz

Aktuality 14.2. - Sortiment obalů pro vinaře

Nově zařazujeme do sortimentu obaly pro vinaře. Tento sortiment máme v plánu postupně rozšiřovat. Výhodou bezesporu je i fakt, že všechny obaly pro vinaře dokážeme levně potisknout logem vinařství - více informací zde.

Jedná se o 3 velikosti krabic určených na balení lahví s vínem o objemu 0,75l. Krabice jsou ve třech různých rozměrech, které odpovídají lahvím, které jsou mezi vinaři nejpoužívanější. Vybírat je možné z hnědo/hnědé varianty, kdy vnitřek i venek krabice je hnědý, přičemž u Krabice na 6 lahví vína naležato, bílo/hnědá - 322x221x150 mm na lahve Bordo EX, je možnost volby bílé/hnědé varianty. Krabice jsou navrženy tak, že mají prodloužené klopy, které po zavření krabice vytváří ochranný proklad mezi lahvemi. Protože do krabice vejde 6 lahví (3 ve dvou vrstvách), vrstvy je nutné proložit Proložka do vinařských krabic 320x220 mm, ta zajistí dostatečnou ochranu mezi jednotlivými vrstvami. Krabice jsou vyrobeny z pevné 3VVL lepenky. Všechny typy krabic mají společnou vlastnost - uložení lahví naležato.

V nabídce máme také odnosky na jednu nebo dvě lahve vína s možností volby bílo/hnědé nebo hnědo/hnědé varianty. Stejně jako krabice na víno, i odnosky je možné nechat si potisknout vlastním logem firmy - vinařství. Obě verze odnosek jsou opatřeny okýnkem, které zajišťuje viditelnost etikety vinaře.

Postupně také budeme doplňovat sortiment dárkových krabic na lahve s vínem. Bude se jednat opět o dvě barevné varianty - bílo/hnědé nebo hnědo/hnědé. Dárkové krabice budou mít okénka pro zajištění viditelnosti etikety vinaře. Dárkové krabice na vína je možné také opatřit potiskem s logem vinaře.

Všechny obaly pro vinaře děláme podle nových, moderních, stylových vzorů, aby bylo zajištěno, že vína dostanou důstojný, líbivý obal, který se zákazníkům bude líbit.

Na závěr bychom ještě zmínili, že nemáme žádná minimální množství odběrů, což platí také pro potisk.

Zdravím, Petr za CARTONY.cz

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.