Rychlá objednávka po telefonu - 704 284 406 nebo emailem info@cartony.cz

O nás

CARTONY.CZ - výroba kartonových obalů pro vinaře a potisk skleniček na víno

 

Společnost CARTONY.cz jsme založili před 2 lety s jednoduchým, avšak ambiciózním záměrem - dodávat kvalitní výrobky a poskytovat prvotřídní servis pro naše zákazníky. Od svého založení jsme cítili chuť a závazek k poskytování služeb, které přesahují očekávání.

 

Začali jsme jako malý obchod, který nabízel širokou škálu produktů pro menší podnikatele. Naše první kroky byly spojeny s prodejem výrobků pocházejících od různých dodavatelů, ale brzy jsme si uvědomili, že skutečným klíčem k úspěchu je kontrola procesu od počátku až do konce. Rok 2023 pro nás byl průlomový. Investovali jsme do vlastních výsekových strojů, což nám umožnilo začít vyrábět krabice přesně podle požadavků našich zákazníků. Tímto jsme si vzali zodpovědnost za každý krok výrobního procesu a zajistili tak nejvyšší standardy kvality a spolehlivosti našich produktů. Pořídili jsme také flexotisk, která umožňuje dosahovat nízkých cen za potisk větších objemů, lepičku krabic, 3 tampotiskové stroje, páskovačky a spoustu dalších věcí.

 

 

Současně jsme se přesunuli na novou adresu v Břeclavi na Lanžhotské 3448/2, kde nyní sídlíme i vyrábíme. S celkovou plochou cca 400 m2 máme dostatek prostoru pro všechny stroje i mateirál.

 

 

Nové posily Klárka a Verča přebraly klíčové úlohy ve firmě - péči o zákazníky a obchod. Jak holky říkají: "Staráme se o všechny objednávky, zákazníky a hladký průběh výroby. Je to pro nás vlastně takové dítě, které si pipláme s veškerou láskou a hlavně pokorou." V naší výrobě pak pracuje 14 šikovných kolegů, kteří zajišťují obsluhu strojů a dohlíží na to, aby výroba probíhala ku spokojenosti zákazníků.

 

 

Na trhu jsme teprve krátce - necelé dva roky - cestu si k nám našly desítky místních vinařů, kterým kromě kartonových obalů a skleniček poskytujeme také férové jednání a skvělý servis.

 

 

Věříme, že naše snaha pro výrobu kvalitních produktů a skvělý servis se odráží ve všem, co děláme, a jsme vděční za důvěru a podporu našich zákazníků. Dnes jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout našim odběratelům z řad vinařů širokou škálu zakázkových výrobků, včetně krabic na víno s potiskem s potiskem a sklenic s potiskem, které nám dodávají české a slovenské sklárny. Děkujeme vám za zájem o naši společnost a těšíme se na spolupráci s vámi!

 

Zajímá Vás jak jak probíhá výroba a potisk krabic a potisk skleniček?

Výroba a potisk krabic - odkaz   ///   Potisk vinařských skleniček

 

Některá hodnocení našich zákazníků

 

      

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.