Krabice na 6 lahví vína naležato, bílo/hnědá 322x221x150 mm (lahve Bordo EX)

Kód: 1129
12,40 Kč 15 Kč včetně DPH
Na dotaz

Krabice pro vinaře na 6 lahví s vínem. Krabice je opatřena prodlouženými klopami, které tvoří proložku mezi lahvemi vedle sebe. Krabice je z pevné 3VVL lepenky zajišťující dostatečnou ochranu lahví s vínem. Lahve jsou v krabici uloženy naležato ve dvou vrstvách po 3 lahvích ve vrstvě. Krabice je navržena pro běžně používaný typ lahví Bordo EX.

Varianta bílo/hnědá

Baleno po 25 ks páskou

Množství na paletě 1200 ks

Minimální odběr 25 ks

Vnitřní rozměry krabice 322x221x150. Pro případ, že si nejste jistí, zda je tato krabice ta pravá pro lahve, které používáte, dejte nám vědět na náš email nebo telefon a pokud to bude možné, rádi poskytneme vzorek pro odzkoušení.

Boky krabice je možné opatřit potiskem s logem vinaře/vinařství - více informací zde

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vinařské krabice s prodlouženými klopami jsou oblíbeným přepravním obalem na víno. Umožňují bezpečnou přepravu. A díky uložení naležato nevysychá korek. Krabice na víno je díky možnosti potisku za výhodnou cenu je možné individualizovat tento obal logem vinaře nebo vinařství. Krabice je možné v rozumné míře také stohovat. Krabice jsou dodávány v rozloženém stavu, páskovány - baleny po 25 ks. Paleta obsahuje 1200 ks krabic.

Krabice na víno jsou vyrobeny ze silnější třívrstvé lepenky (3VVL) s gramáží 340g/m2, což je vyšší hodnota než je použita u běžných typů 3VVL krabic. Tím je zajištěna vyšší tuhost. Prodloužené klopy jsou nabigovány, aby bylo možné je snadno ohýbat.

Krabice je nutné opatřit proložkou mezi vrstvami vína 3+3 lahve nad sebou.

Pokud jsou boky krabic opatřeny logem vinařství/vinaře, doporučujeme použít pro uzavírání krabic - zalepení, používat vždy průhlednou izolepu, ale nebyl narušen vzhled loga. Pro lepení v nízkých teplotách se hodí použít Hotmelt pásky, v případě lepení při běžných teplotách - nad 5°C postačí běžná páska s Akryl lepidlem.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.