Rychlá objednávka po telefonu - 704 284 406 nebo emailem info@cartony.cz

RONA Celebration 470 ml - sklenička na víno s možností potisku

Kód: 212403
80,58 Kč 97,50 Kč včetně DPH
Expedujeme do 14 dnů
Můžeme doručit do:
9.8.2024

Sklenice RONA na bílé víno ze série CELEBRATION o objemu 470ml. Sklenice jsou vyráběny strojově a jsou baleny v dárkovém balení.

ROZMĚR VÝROBKU (VÝŠKA X ŠÍŘKA) 240 x 93 mm

Sklenice na bílé víno ze série RONA CELEBRATION, která plně respektuje požadavky na klasické „vinařské“ kalichy a současně splňuje i vysoké nároky kladené na jejich použití. Tažená noha vytváří s kalichem a dienkom kompaktní celek a zvyšuje jeho odolnost při používání. Výrobek vhodný do myčky. Série CELEBRATION je důkazem souladu klasického tvarování v moderním zpracování.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nápojové sklo RONA má všechny předpoklady k naplnění nevšedních degustačních očekávání a zážitků.

Sklárna RONA – významný výrobce nápojového skla s více než 125letou tradicí, se i díky historii, zkušenostem a technologickým inovacím řadí k světové sklářské špičce.

Naše ručně i strojově tvarované výrobky z bezolovnatého kristalínu, jsou díky kvalitě, brilantnosti a špičkovému designu vyhledávaným artiklem nejen pro každodenní používání, ale i pro slavnostní chvíle. Díky estetickému a graficky propracovanému obalu jsou vhodné i jako dárek.

Tažená noha a charakteristický nadčasový design jsou společně s kvalitou a odolností našeho skla hlavními prvky výjimečnosti produktů RONA.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.