Strojní stretch folie

Strojní stretch folie určené pro použití v ovinovacích strojích. Své uplatnění najdou zejména při balení celých palet, kdy zajištují ochranu a fixaci zboží na paletě během přepravy. Folie lze použít na všech běžných ovinovacích zařízeních. Strojní strečové folie držíme standartně skladem. V případě paletových odběrů je možné dosáhnout slevy - pokud je právě toto váš případ, zjistěte více info zde nebo nás rovnou kontaktujte na info@cartony.cz, případně telefonu 604 528 832. Role strojní stretch folie mají hmotnost 16 kg. Tloušťka materiálu se pohybuje mezi 15my a 23my. Průtažnost folií můžete vybírat mezi 150% až 250%. Pokud si nebudete jistí výběrem, neváhejte se na nás obrátit. Strojní stretch folie je možné odebírat i po jednotlivých kusem. Je tedy možné koupit na zkoušku více varianty tlouštky, případně průtažnosti a odzkoušet si nejvhodnější kombinaci.

 

5 položek celkem
SFHT25023150MT SFHT250/23/150M/T
SFMT
1 415,70 Kč včetně DPH
1 170 Kč

Transparentní strečová fólie 500 mm, 17 my,...

SFMT500/17/17.7/T
SFMT SFMT500/20/17.7/T
SFMT SFMT500/23/16/150C
SFMT SFMT500/23/16/20

Stretch fólie jsou tenké a pružné polyethylenové fólie používané k balení a ochraně zboží. Mají mnoho výhod, které je dělají oblíbenými ve výrobních podnicích, distribučních centrech, obchodech a domácnostech.

Mezi hlavní vlastnosti stretch fólií patří:

  1. Elastickost: Stretch fólie jsou velmi elastické, což umožňuje dokonale přilnout ke zboží a tvořit pevný ochranný obal.

  2. Pevnost: Stretch fólie jsou vyrobeny z pevného materiálu, což zaručuje vysokou úroveň ochrany zboží před poškozením během manipulace a přepravy.

  3. Odolnost: Stretch fólie jsou odolné proti praskání, protržení a roztržení, což snižuje riziko poškození zboží během přepravy a skladování.

  4. Transparentnost: Stretch fólie jsou transparentní (vyjma černých a bílých stretch folií), což umožňuje snadnou identifikaci baleného zboží bez nutnosti otevírat obal.

  5. Praktičnost: Stretch fólie jsou snadno použitelné a mohou být aplikovány ručně nebo pomocí strojů.

 

Stretch fólie se dělí na 2 základní druhy podle svého použití:

  1. Ruční stretch fólie: určená pro ruční balení menších objemů zboží. Tyto folie jsou s menším návinem než strojní stretch folie z důvodu lepší manipulace.

  2. Strojové stretch fólie: určená pro strojové balení výrobních objemů zboží. Jsou zpravidla o váze 16 a více kg. A vzhledem k vyšší váze se hodí výhradně pro použití do ovinovacích strojů

Stretch fólie jsou velmi užitečným materiálem pro balení a ochranu zboží. Díky svým vlastnostem a různým druhům se používají v mnoha odvětvích průmyslu a jsou nezbytným nástrojem pro efektivní a bezpečné balení zboží.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.